Нардеп Паламарчук спростував слова про свою причетність до вбивства Гандзюк

Народний депутат України Микола Паламарчук назвав "маячнею" звинувачення щодо можливої його причетності до замаху на активістку Катерину Гандзюк 

Про це Паламарчук сказав в коментарі УНІАН, коментуючи інформацію Telegram-канала The Newsroom, який посилається на власні джерела, про те, що гроші за напад на Гандзюк офіційному "замовнику" Сергію Торбіну передавав помічник Паламарчука Ігор Павловський, передає Depo.ua.

Паламарчук повідомив, що нещодавно переніс операцію і перебуває на лікуванні.

"Дійсно, такий помічник є у мене в Херсонській області", - підтвердив депутат та додав: "Якщо він комусь передавав гроші, то нехай його притягують до кримінальної відповідальності".

Коментуючи інформацію про те, що Павловського вже допитували з цього приводу, депутат зазначив: "Можливо, допитували, але я цього не знаю. Якщо допитували, то нехай затримують, якщо винуватий, то нехай притягують. Я не може ні спростувати, ні підтвердити, чи він причетний, чи ні".

Паламарчук дуже образився на те, що ЗМІ його називають "смотрящим президента Порошенка" в Херсонській області. "Я правоохоронець, ну який я "смотрящий", - сказав він.

Паламарчук зазначив, що підозрюваний Торбін перебував в громадській організації, яка розміщувалась у тій же будівлі, де і його депутатська приймальня . "Я його бачив один раз цього, що затримали. Звичайно, що і мій помічник його знає", - додав Паламарчук.

Депутат всі звинувачення на свою адресу називає "маячнею". "Бо так можна мене звинуватити і в убивстві Кеннеді", - сказав він та наголосив: "Я Гандзюк не знав, я її ніколи не бачив в очі, я з нею не пересікався". Паламарчук підкреслив: "Я точно не маю ні мотивів, ні підстав. Не знав я її. Вона мене не критикувала, не знала мене".

Депутат заявив, що готовий судитися з журналістами, які подали про нього таку інформацію.

Нагадаємо, 4 листопада активістка Катерина Гандзюк, яка дістала тяжких опіків під час замаху на неї, померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки.

Того ж дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на чиновницю Херсонської міськради, кваліфікувавши його як закінчений злочин.

5 листопада Національна поліція передала кримінальне провадження у справі про вбивство Катерини Гандзюк до Служби безпеки України (СБУ).

Також 5 листопада народні депутати пригрозили блокувати трибуну Ради, якщо не буде створено ТСК.

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. З опіками Гандзюк ушпиталили. Напад на чиновницю розслідують як замах на вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Замах на вбивство херсонської чиновниці Катерини Гандзюк розслідують як замовний.

Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка. Вона подякувала за хороші слова на її підтримку і за погані слова, адже вони, за її словами, ще більше мотивують вийти з лікарні. Обпечена кислотою жінка зазначила, що має не дуже гарний вигляд, але він кращий, "ніж вигляд справедливості і правосуддя в Україні".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme