Наливайченко: Українська влада – це клан, що уклав угоду з російським капіталом

Вищі ешелони української влади є кланом, який змовився з російським великим капіталом, через що немає адекватної відповідні на російську загрозу
Depo.Влада
12 лютого 2016 12:31
ФОТО: depo.ua

Про це під час спільного брифінгу з лідером партії "Батьківщина" заявив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, передає depo.ua.

"Кланова політична змова - головний зрадник і винуватець того, що відбувається у державі. Кланово-політична змова дає корупційне збагачення тільки своїм акціонерам. Кланово-політичний конгломерат ані силові структури, ані ГПУ, ані виконавчу владу ніколи не виступить із своїх рук", - заявив він.

За словами Наливайченка, існування "тіньової кланово-політичної змови з найвищими посадовими особами держави" – це головний бар’єр для розвитку країни.

"Головна причина хаосу в державі – війна, яка триває. Але адекватної відповіді немає, влада боїться її надати. АТО не є адекватною відповіддю. Що є причиною цьому? – Загальна кланово-політична змова, до якої входять і російський капітал і міжнародні "Картелі", - стверджує екс-голова СБУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада