Начальнику відділу реклами КМДА загрожує десять років в'язниці

За дорученням Наталії Гончарової один з її підлеглих вимагав регулярні щомісячні хабарі від підприємців
Depo.Влада
21 жовтня 2016 19:30
ФОТО: depo.ua

З'явилися документальні підтвердження факту організації злочинної групи в стінах КМДА начальником відділу реклами Департаменту містобудування та архітектури Наталією Гончаровою.

Про це йдеться в постанові Печерського районного суду в місті Києві №757 / 50675 / 16к, копія якого з'явилася в мережі, пишуть Весті.

З документа випливає, що саме за дорученням начальника відділу реклами ДГА Наталії Гончарової один з її підлеглих вимагав регулярні щомісячні хабарі від підприємців. За таку "абонплату" чиновниця сприяла в оформленні дозволів на розміщення вивісок та рекламних конструкцій і закривала очі на порушення з боку підприємців.

Начальнику відділу реклами КМДА загрожує десять років в'язниці - фото 1Начальнику відділу реклами КМДА загрожує десять років в'язниці - фото 2

Суд дозволив провести обшуки в приміщення відділу реклами ДГА за адресою Хрещатик 32. Провадження порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України.

Стаття передбачає злочин одержання неправомірної вигоди посадовою особою за дії вчинені в інтересах третьої особи. Частина третя ст.368 передбачає одержання неправомірної вигоди у великих розмірах, особою яка займає відповідальне становище та вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб. Згідно КК за такий злочин передбачено покарання позбавлення волі терміном від 5 до 10 років.

Мер Києва Віталій Кличко доручив провести аудит у відділі реклами ДГА, закликав підприємців відкрито називати прізвища корупціонерів і подякував правоохоронцям за пильність.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада