На засіданні військкомітету НАТО обговорять Донбас та реформу ЗСУ

Завтра, 18 травня, у Брюсселі (Бельгія) начальник Генштабу Віктор Муженко візьме участь у засіданні Військового комітету НАТО, де обговорить безпеку на Донбасі та програму реформування ЗСУ
Depo.Влада
17 травня 2016 22:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив в.о. голови місії України при НАТО Єгор Божок, передаєр depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Головною подією для нашої держави є засідання Військового комітету Україна-НАТО на рівні начальників генеральних штабів. Цей захід є одним із ключових для належної підготовки для засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні у рамках саміту Альянсу 8-9 липня у Варшаві", - розповів Божок.

За його словами, у рамках засідання Військового комітету Україна-НАТО очікується, що Муженко поінформує своїх колег з країн Альянсу про безпекову ситуацію на території, що окупована російськими терористами.

Також обговорить основні положення Державної програми реформування ЗСУ на період до 2020 року, яка має бути представлена партнерам Президентом України Петром Порошенком на саміті НАТО у Варшаві у липні.

Окрім цього, Муженко візьме участь у засіданні начальників генштабів країн-учасниць дорадчо-тренувальної місії НАТО в Афганістані "Рішуча підтримка", а також у засіданні вищих військових керівників країн-учасниць нової ініціативи НАТО "Платформа взаємосумісності".

У штаб-квартирі НАТО Муженко проведе двосторонні зустрічі зі своїми колегами із США, Польщі, Туреччини, а також із новопризначеним верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі американським генералом Куртісом Скапаротті.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада