Псковські десантники влаштують стрільбища на українсько-білоруському кордоні

Десантно-штурмовий підрозділ Московського гвардійського з'єднання Повітряно-десантних військ Росії візьме участь у маневрах з підрозділами 38-ї окремої гвардійської мобільної бригади Збройних сил Білорусі
Depo.Влада
15 квітня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив представник ВДВ Росії Євген Мєшков, передає ТАСС.

"Озброєння та військову техніку для участі в батальйонних тактичних навчаннях російським десантникам надали білоруські колеги. Практична частина маневрів з десантуванням і бойовою стрільбою буде проводитися на Брестському полігоні 15 квітня", - сказав він.

Псковські десантники разом з мобільними військовими частинами і підрозділами сил спеціальних операцій Білорусі здійснять висадку, переправляться через водну перешкоду і проведуть практичні стрільби з озброєння бойових машин та стрілецької зброї.

"Участь військовослужбовців ВДВ РФ у спільних навчаннях на території Республіки Білорусь проходить відповідно до плану міжнародної діяльності Міноборони Росії. Маневри триватимуть до 16 квітня", - додав Мєшков.

Нагадаємо, раніше міністерство оборони Білорусі повідомляло, що в навчаннях візьмуть участь понад 400 військовослужбовців двох країн.

Як повідомляв depo.ua, Росія і Білорусь розширили програму військових навчань в 2015 році "через нові загрози"