На День Перемоги в Польщі Порошенко і лідери ЄС подискутують про євроінтеграцію

У рамках відзначення Дня Перемоги 7–8 травня у польському Гданську відбудеться політична дискусія на тему “Європейська інтеграція. Лекція з Другої світової війни і її сучасне значення” за участю європейських лідерів, зокрема й президента України Петра Порошенка
Depo.Влада
5 травня 2015 10:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

В урочистих заходах з нагоди дня перемоги візьмуть учась президенти країн Центрально-Східної Європи, керівники впливових міжнародних інституцій та відомі історики.

"Участь у заходах підтвердили, зокрема, президенти Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Литви, Румунії, України, керівники парламентів Іспанії та Латвії, прем'єр Словаччини, колишній президент Німеччини Горст Келлер, заступник спікера парламенту Угорщини, а також міністр оборони Франції. Про свою участь повідомили також генеральний секретар ООН і президент Європейської Ради", -інформує канцелярія президента Польщі.

Офіційні заходи до Дня перемоги розпочне історична дискусія на тему: "Cпадщина Другої світової війни з 70-річної перспективи", в якій візьмуть участь відомі історики із США, Великої Британії, Росії, Франції, Польщі, Німеччини.

Нагадаємо, що урочисті заходи пройдуть на півострові Вестерплатте - польському березі Балтійського моря, де у вересні 1939 року поляки тримали оборону.