МВФ стурбований, що Яценюк досі не підвищив ціни на газ для українців

У Міжнародному валютному фонді стурбовані відсутністю рішення українського уряду про підвищення тарифів на природний газ для населення з 1 квітня
Depo.Влада
31 березня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це "Українським новинам" повідомив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, передає depo.ua.

"Затримка, яку ми бачимо, є предметом занепокоєння", - сказав він.

За словами Ваше, для МВФ важливо дотримання Україною підписаного раніше меморандуму про співпрацю, який передбачає доведення цін на газ для населення до ринкового рівня.

Нагадаємо, що днями Кабінет Міністрів продовжив на місяць спецзобов'язання "Нафтогазу України" з продажу населенню природного газу на пільгових умовах.

Мінімальній тариф на газ для населення встановлюється в опалювальний сезон для споживачів, які використовують газ для опалення, а також для підприємств теплокомуненерго, які надають послуги з централізованого теплопостачання.

З 1 квітня планувалося підвищення мінімального тарифу на газ для населення и теплокомуненерго на 53%, до 5 тис. 500 грн з ПДВ за тисячу кубометрів з 3 тис. 600 грн з ПДВ.

А в лютому Кабінет Міністрів встановив норму споживання газу для побутових споживачів, у яких немає лічильника, на рівні 4,4 кубометра на людину.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада