Можна всіх нас привітати: комунікаційна кампанія Степанова і МОЗ існує, – Вадим Денисенко

Піарники глави Міністерства охорони здоров'я Максима Степанова вирішили за гроші українців прорекламувати себе

Журналіст стрічки новин

Про це у Facebook написав виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко, коментуючи рекламу, яку МОЗ розмістило на сітілайті у столиці, передає Depo.ua.

Денисенко іронічно заявив, що "в цій рекламі прекрасне все": "Треба довго дивитися, поки тобі дійде: герой на половину медик і на половину поліцейський. Чому саме цей портрет має мене надихнути, я не розумію. Єдина асоціація – книга про Мересьєва, де герой говорить: "Ты все сможешь, ты же советский человек""

Також директор УІМ звернув увагу, що у правому верхньому кутку (місце, яке перше впадає в (очі) і є одним з найважливіших в рекламі) логотип компанії, яка розробляє піар для Степанова і МОЗ.

"Я вітаю авторів цієї реклами: їм вдалося пропіарити себе", – повідомив він й додав, що "можна всіх нас привітати, адже комунікаційна кампанія Степанова і МОЗ існує".

Денисенко заявив, що коронавірус буде подолано, а всі ми "маємо знати героїв, які цей вірус подолали".

Скріншот

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявляв, що Міністерство охорони здоров'я України планує в березні провакцинувати 250 тисяч осіб, а з 10 березня має намір робити від 10 до 20 тисяч щеплень в добу. 

Водночас глава МОЗ Максим Степанов повідомляв, що його відомство має намір провакцинувати усіх українців до кінця 2021 року

Як відомо, в Україні 24 лютого стартувала вакцинація проти коронавірусу. Першими вакцину проти коронавірусу в Україні отримують медичні працівники, які щодня контактують з хворими.

Імунізація проводиться препаратом CoviShield, який виготовляють в індійському Інституті сироватки крові за ліцензією Oxford/Astra Zeneca. Вакцинація проти коронавірусу в Україні відбуватиметься у п'ять етапів, протягом яких провакцинують дев'ять пріоритетних груп населення.

Також в Україні хочуть дозволити громадянам, яким потрібно зробити щеплення від коронавірусу для туристичних поїздок і які не потрапляють під перші етапи вакцинації, отримати дозу вакцини позачергово – платно і в комерційних клініках. 

Станом на ранок 6 березня в Україні щепилися від хвороби 15 758 громадян.

Читайте також: Вакцинуйтеся, а не то буде локдаун: Чому влада взялася залякувати українців

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme