Москаль підхопив вірус російського їдлоборства

Запропонувавши знищувати контрабанду на Закарпатті Геннадій Москаль напрошується на порівняння з російськими борцями з закордонними персиками та гусаками
Depo.Влада
25 серпня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
Москаль підхопив вірус російського їдлоборства
Москаль підхопив вірус російського їдлоборства

Доводиться констатувати, що навіть найкреативніші вітчизняні чиновники полюбляють працювати за лекалами російської пропагандистської машини, що в нинішній ситуації виглядає абсолютно безглуздо і смішно. Так, сьогодні губернатор Закарпаття Геннадій Москаль запропонував знищувати цигарки та іншу контрабандну продукцію, прямо на кордоні.

"Мною направлене офіційне звернення до Державної фіскальної служби України з пропозицією привселюдно нищити конфіскований товар прямо там на кордоні. Бо вилучення зазвичай проходить помпезно із залученням ЗМІ, а куди воно потім усе дівається - для всіх є загадкою. Але відповіді ми ще не отримали", - зазначив Москаль. Така ініціатива голови Закарпатської ОДА майже дослівно перегукується із заявами голови Россільгоспнагляду Олександра Ткачова, який став головним публічним ідеологом використання вогню та катків для боротьби з "клятими пармезанами".

Як би там не було, але позиція Москаля дуже здивувала своєю однобокістю і явною калькою російського маразму. Існують різноманітні варіанти реалізації продукції, яка незаконно потрапила на територію України. Фактично мова йде про те, що держава отримує значну кількість абсолютно безкоштовних товарів, які треба не знищувати, а навпаки роздавати тим, хто їх потребує. Що заважало Москалю запропонувати розподілити контрабанду між інтернатами, вимушеним переселенцям з Донбасу чи військовими підрозділами АТО?

Так, Москаль скаржиться, що після затримання цих товарів вони швидко зникають, вочевидь повертаючись до своїх "законних" власників, однак знищення цих товарів не вирішить поставлене перед владою завдання організувати реальний контроль над реалізацією контрабанди. Поки що вся ця історія нагадує лікування головного болю за допомогою гільйотини...