Москаль каже, "Фейсбук" "продався сепарам"

Про це написав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті
Depo.Влада
4 травня 2015 19:15
ФОТО: depo.ua

"Фейсбук продався сєпарам! Фейсбук вдруге видалив моє головне фото й заблокував сторінку на три дні. Видно, хтось із сєпарів ототожнив себе з надписом на машині й поскаржився на мене у Фейсбук, який аж через півроку видалив фото з поясненнями, що воно начебто не відповідає стандартам соцмережі. Скажу на це так - те, що на мене скаржаться всякі симпатики "русскаго міра", не дивно, мені на них наплювати", - пишеМоскаль.

Фото зроблене в Кримському Новоайдарського району в листопаді минулого року.

"Військова машина з надписом про сєпарів стояла в протитуберкульозному диспансері на околиці Кримського. До укріплень бойовиків від цього місця всього 600 метрів, тобто це в зоні ураження автомата, а не те, що чогось важчого. Зараз від цього санаторію майже нічого не залишилося, тут при обороні села неодноразово гинули наші військові. І вони мають повне право називати загарбників так, як написано на машині. А я, як губернатор області, маю право підтримати наших хлопців морально на своїй сторінці в соцмережі. Шкода, що цього не розуміють жирні коти з адміністрації Фейсбуку, котрі сидять у м'яких кріслах перед моніторами, ніколи не виїжджали на передову й не нюхали пороху", - обурюється Москаль.

Він також пише, що з учорашнього вечора фотографія набрала у Фейсбуку майже сім тисяч уподобань. Губернатор просить максимально її поширити у ЗМІ та своїх сторінках у соцмережах.