Мосійчук пожалівся, що його "закнопкодавили" доки він "прогулював" Раду

Народний депутат України Ігор Мосійчук заявив, що був відсутній у Верховній Раді у четвер, 11 липня, тоді як в електронній реєстрації на сайті парламенту зазначено, що він проголосував за відставку Павла Клімкіна і не голосував за власний законопроект щодо хімічної кастрації педофілів

Про це народний депутат розповів у ефірі "Мокрик По Живому" на Громадському, передає Depo.ua.

"Я не голосував тому що я в цей момент знаходився в лікарні. (…) Я не давав нікому своєї картки, я був відсутній в парламенті, і можна перевірити пропускний режим. Я не реєструвався, я не заходив", — розповів Мосійчук. 

Чи скористався хтось інший його карткою, щоб проголосувати за відставку Клімкіна, на думку нардепа треба поцікавитися в секретаріаті Верховної Ради.

"Я не можу пояснити барабашок, які бігають під куполом парламента", — додав Ігор Мосійчук.

Зазначимо, що на сайті Ради дійсно зазначено, що Мосійчук проголосував за відставку міністра МЗС, який пішов у політичну відпустку.

Також є інформація, що він не голосував за власний законопроект щодо хімічної кастрації педофілів.

Нагадаємо, 11 червня президент Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду подання на звільнення з посади міністра закордонних справ Павла Клімкіна і запропонував на посаду міністра Вадима Пристайка.

Однак у четвер, 11 липня, Рада не підтримала звільнення Клімкіна.

Також 11 липня парламент проголосував за проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру педофілів за пропозицією комітету за основу.

Читайте також: Відставка Клімкіна: Як Зеленський перетворює зовнішню політику на авантюру

                           Ґешефт Ляшка: Як відкриті списки обміняли на кастрацію педофілів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна