Мосійчук пояснив, що саме у бюджеті Яценюка викликало у нього галюцинації

Нардеп-"радикал" Ігор Мосійчук називає запропонований Кабміном проект держбюджету на 2016 рік антисоціальним і антиреформістським
Depo.Влада
18 грудня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу "NewsOne", передає depo.ua.

"Три основні моменти, які для мене є ключовими. Перший - бюджет запропонований чинним урядом абсолютно не передбачає модернізації країни. Він передбачає виживання і то на умовах подальшого обдирання найбідніших верств населення. уряд пропонує сформувати бюджет на 2% зростання ВВП. Якщо так буде відбуватися далі, то для того, щоб Україна догнала за економічним розвитком Уганду має пройти 25 років, а європейські країни - 250 років. Вважаю, що бюджет має будуватися на модернізації. Як казав французький державний діяч Шарль де Голль: "Модернізація або смерть", -  заявив Мосійчук.

За словами нардепа, уряд знову  "підсовує" під ялинку бюджет, щоб вночі поспіхом за нього проголосувати.

"Два інших моменти. Це бюджет проїдання. Антисоціальні, антиреформістські положення бюджету практично до його подання в парламент не обговорювалися з народними депутатами. Знову під ялинку підсовують бюджет і будуть намагатися прийняти його вночі. Але знаю, що багато колег з різних фракцій стоять на позиції, що поки бюджет не буде доопрацьований, вони за нього не проголосують", -  сказав нардеп.

По-третє, на його думку, проект бюджету знищує медичну науку.

"Що пропонується в бюджеті. Планується передача Академії медичних наук, якій підпорядковані всі медінститути в підпорядкуванні і під фінансування міністерства Міносвіти. Це повністю знищить медичну науку", - зазначив Мосійчук.

Нагадаємо, раніше Мосійчук заявляв, що бюджет Яценюка довів його до галюцинацій.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада