Мосійчук розповів, як бюджет Яценюка довів його до галюцинацій

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук поділився враженнями від проекту бюджету на наступний рік
Depo.Влада
17 грудня 2015 08:49
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Після тяжкої операції мене нарешті перевели з реанімації в лікарняну палату. Через сильні післяопераційні болі мені колють серйозні знеболюючі апарати в тому числі і на основі морфію.

В той же час як відповідальний народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка я намагаюся вичитати проект державного бюджету на наступний рік, який сьогодні почне розглядати парламент. Чесно кажучи цей мотлох, поданий Кабміном, треба без розгляду повернути його авторам. Це не бюджет, а проект геноциду українського народу на догоду МВФ. Якщо, не доведи Господь, парламент підтримає цей проект бюджету, то водночас відкриє шлях олігархам, які контролюють Кабмін до подальшого пограбування найбідніших українців, шлях до знищення медичної науки в Україні, шлях до збагачення і подальшого пограбування нашої держави", - написав Мосійчук.

Він також розповів, що у післяопераціному стані бюджет довів його до галюцинацій.

"Начитавшись проекту бюджету і перебуваючи під дією знеболюючих, я закрив очі, а коли відкрив, то побачив, як по стелі бігає безліч тарганів з обличчям Яценюка. Вони бігали один в одного по голові та гризлись, як наші чиновники на Нацраді реформ. В мене зразу ж виникло бажання душити тих тарганів, як завгодно і чим завгодно.

Я знову закрив очі а коли відкрив, то таргани всі кудись зникли. Глюк? Можливо і глюк але так хочеться, щоб в одну мить зникли всі таргани з Кабміну, АП та парламенту", - розповів Мосійчук. 

Нагадаємо, 15 грудня народному депутату від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку зробили операцію в Національному інституті хірургії та трансплантології імені Шалімова в Києві. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада