Мосійчук заявив, що зізнався в хабарництві під жахливими тортурами

Народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук заявив, що відео його зізнання в отриманні хабарів є наслідком жорстоких катувань
Depo.Влада
2 листопада 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві Мосійчука, оприлюднену у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні ГПУ оприлюднило відео, на якому я нібито добровільно зізнаюсь в отриманні неправомірної вигоди. Я заявляю, що дане відео є наслідком жорстоких катувань", - заявив нардеп.

"7 жовтня в СІЗО СБУ я, маючи внутрішню кровотечу, втрачаючи свідомість, був позбавлений будь-якої медичної допомоги. Умисно довівши мене до такого важкого стану, слідчі ГПУ запропонували мені, щоб в обмін на надання допомоги я дав свідчення по суті своєї справи, зокрема - зізнався в тому, чого не скоював. Також вони вимагали від мене дати свідчення проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, народного депутата від РПЛ Андрія Лозового та нині арештованого лідера партії Укроп - Генадія Корбана.

Я погодився обмовити себе, хоча наголошую: жодного документу з цього приводу я не підписав. Ці покази стали для мене на той момент єдиною можливістю вижити. Але обмовляти друзів я не міг навіть під загрозою смерті. ГПУ не отримало від мене жодного слова проти Ляшка, Лозового, Кобрана чи будь-кого іншого", - йдеться в заяві.

Він зазначив, що 8 жовтня, не зважаючи на його важкий стан та госпіталізацію в реанімацію, ГПУ в особі заступника генпрокурора Столярчука "наполегливо пропонував мені зміну запобіжного заходу на такий, що не пов'язаний з утриманням під вартою, в обмін на дачу показів проти інших народних депутатів".

"Цього не було і не буде", - заявив Мосійчук.

При цьому він зазначив, що "ГПУ добре зробили, що оприлюднили це відео показів під катуваннями".

"Про це має знати Україна. Про це має знати весь світ. Всі знатимуть, що в Україні проводять політичні репресії, катують і залякують людей та вимагають обмовляти інших. Настали темні часи репресивного мороку.

Я не шкодую себе. Я шкодую всіх тих, хто попаде в жорнова цієї страшної машини терору після мене. Подивіться на те, що зробили зі мною - і знайте, те саме буде з кожним, хто поодинці повстане проти режиму цинічних бариг. Єдиний шлях - це єднатись у боротьбі і йти до переможного кінця", - заявив Мосійчук.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу ГПУ слідчі показали відео допиту, на якому нардеп Мосійчук зізнається в злочинах.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки: ГПУ, мосійчук