Молдова не впустила до Придністров'я російських пропагандистів, – ЗМІ

Влада Молдови не впустила в до невизнаного Придністров'я російських журналістів військового пропагандистського каналу
Depo.Влада
9 квітня 2015 20:01
ФОТО: depo.ua

Як пише DT.ua з посиланням Rzeczpospolita, Молдова не впустила на свою територію журналіста Олексія Головка, який працює на телеканалі збройних сил Росії "Звезда", передає depo.ua.

Прикордонники затримали російську знімальну групу в аеропорту Кишинева, коли з'ясували, що вона планує поїхати в самопроголошене Придністров'я.

"Ми прилетіли в Молдову, щоб просто з Кишинева поїхати автомобілем в Тирасполь. Збиралися там зняти репортаж про економічну ситуацію в Придністров'ї, яке переживає ізоляцію з початку війни в Україні. Але доїхати до Тирасполя ми не змогли", - сказав Головко.

Він додав, що його не впустили в Молдову через "нестачу документів, які підтверджують мету візиту".

Це не вперше, коли російські пропагандисти не можуть потрапити на молдовську територію. Минулого разу Кишинів не впустив в країну Дмитра Кисельова і головного редактора редакції новин телеканалу "Россия 1". Їм заборонили в'їзд на 5 років. У відповідь МЗС Росії нагадав Молдові про Україну через видворення пропагандистів.

Видання зазначає, що сепаратистська "республіка" опинилася поза контролем влади Молдови в 1990 році через втручання Росії. 25 років тому в сепаратистському регіоні мешкало 550 тис. людей. Самопроголошену незалежність країни не визнала жодна країна світу.