Як Дніпропетровськ прощався з Коломойським (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні з 17:00 на центральній площі Дніпропетровська триває мітинг "За єдність країни", який влаштувала команда екс-голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського
Depo.Влада
28 березня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua
Як Дніпропетровськ прощався з Коломойським (ФОТО, ВІДЕО)
Як Дніпропетровськ прощався з Коломойським (ФОТО, ВІДЕО)

 

Ігор

20.16 Коломойський реанімує політпроект "Україна майбутнього": на двох великих екранах, встановлених поряд зі сценою, під час виступів картинка часто перебивалася надписом "Україна майбутнього".

Нагадаємо, що цей політпроект раніше очолювався нинішнім заступником голови Дніпропетровської ОДА Святославом Олійником.

 

19:16 Коломойський: Ми нікуди не їдемо з Дніпропетровська

Коломойський пообіцяв мешканцям міста, що його команда залишиться у буде допомагати зберігати спокій в Дніпропетровську

Про це він заявив, виступивши на мітингу через "Скайп".

"За цей рік ми багато зробили, ми зупинили створення сепаратистських настроїв. Ми зупинили цю чуму на кордоні області. Ми хотіли більше зробити в господарському плані, але війна не дозволила", - заявив Коломойський.

 

18:46 Ляшко подякував "Бєні Коломойському" і похизувався дніпропетровською кров'ю доньки

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко через "Скайп" виступив на мітингу в Дніпропетровську, аби подякувати своєму "заклятому другу" Ігорю Коломойському за боротьбу з "сепарастичною заразою"

18.27 Представники УПЦ КП в ході мітингу в Дніпропетровську, виступаючи зі сцени оголосили про нагородження Ігоря Коломойського медаллю "За жертовність и любов до України".

Також було оголошено, що головного рабина Дніпропетровська та регіону Шмуеля Камінецького на сьогоднішньому заході не буде через шаббат.

18.25 Дніпропетровський нардеп Віталій Купрій: Вчора були проведені обшуки в кабінеті міського голови Дніпродзержинська Станіслава Сафронова

"Вчора, коли уже пішов у відставку Коломойський, Корбан, коли ми вже наче б втратили позиції, ми добилися, щоб були видані ордери на обшуки в кабінетах довіреної особи Януковича - міського голови Дніпродзержинська Сафронова", - повідомив Купрій.

17.58 Заступник губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського Святослав Олійник залишається працювати в ОДА з новим губернатором.

"До того часу поки нове керівництво не розбереться, як гарантувати безпеку нашої області, я буду знаходитися в тій будівлі (в адміністрації). Але як тільки ми побачимо, що нова влада в Дінпрі клнтролює ситуацію, тоді ми сміливо підемо", - підсумував він.

17.58 Народний депутат Антон Геращенко: Дніпропетровська область під керівництвом Ігоря Коломойського рік тому показала всім іншим регіонам, що можна протистояти агресії Росії.

"Якщо б в березні не встояв Дніпропетровськ завдяки команді (Коломойського, - ред.), то інші регіони попадали б як доміно. Це було б падіння всього південного сходу, чого хотів Путін. Він хотів підірвати й інші області, думаючи, що населення областей піде проти Києва. Дніпропетровські власті навчили мешканців області любити батьківщину і зупинили це", - констатував Геращенко.

17.52 Колишній заступник глави Дніпропетровської ОДА Борис Філатов зі сцени мітингу в Дніпропетровську підбив підсумки року роботи його команди в місті.

"Ми зробили дуже багато. Ми зупинили війну, яка сталася в Донецьку і Луганську, ми не допустили щоб були вибухи як в Харкові і Одесі. Ми озброювали батальйони, лікували поранених. ми злі, колючі і незручні, і нам прийшов час піти. Але ми без вас ніхто", - заявив він.

17.50 На мітинг "За єдність України!" прийшло близько тисячі жителів Дніпропетровська. Люди постійно прибувають.Присутні посадовці міськради на чолі з в.о мера

На мітингу виступатимуть політики, людей розважатимуть артисти. Очікується, що на сцену вийдуть колишні заступники Коломойського - Геннадій Корбан, Святослав Олійник, Борис Філатов.

Очікується також виступ лідера Радикальної партії Олега Ляшка, який є опонентом Коломойського. 

Як повідомляв depo.ua, 25 березня президент України Петро Порошенко прийняв відставку Коломойського з посади голови Дніпропетровської обладміністрації.

26 березня президент приїхав до Дніпропетровська, де його зустрічав Коломойський.  Там же Порошенко призначив губернатором Дніпропетровщини Валентина Резніченка