Ляшко подякував "Бєні Коломойському" і похизувався дніпропетровською кров'ю доньки

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко через "Скайп" виступив на мітингу в Дніпропетровську, аби подякувати своєму "заклятому другу" Ігорю Коломойському за боротьбу з "сепарастичною заразою"
Depo.Влада
28 березня 2015 18:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

"Я шкодую, що я не разом звами. Тут зібралась майже вся фракція "Радикальної партії", небайдужі кияни, щоб подякувати що ви дніпропетропетровці не дали поширитись цій сепарастичній заразі. Хочу щиро подякувати губернаторові дніпропетровської області Бені Коломойському", - заявив Ляшко.

"Сьогодні на вас дивиться вся Україна, і ми маємо демонструвати єдність, бо ми сильні тоді, коли ми разом, всі амбіції і образи треба відкласти в сторону. головне це єдність і майбутнє країни, бо коли ми сваримось між собою, цим користається ворог назовні і ворог всередині країни. Ми не повинні дати бандитському блоку і банді Путіна жодного шансу", - додав Ляшко.

"Поруч зі мною Росіта, моя дружина - вона родом із Дніпропетровська. В нашій доньці Владиславі половина дніпропетровської крові. До зустрічі на славній Січеславщині. Слава Дінпропетровську", - підсумував радикал.

Нагадаємо, ще зовсім недавно в контрольованих Коломойським ЗМІ тривала ціла компанія проти Ляшка. "Радикал" відповідав олігарху тією ж монетою і в Раді був одним з активних лобістів закону про "Укрнафту".