Міноборони України і Велика Британія підписали план співробітництва

Міністерства оборони України і Великобританії сьогодні, 24 лютого, підписали план співробітництва на 2016 рік
Depo.Влада
24 лютого 2016 22:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби українського відомства, передає depo.ua.

Підписання документа відбулося в ході зустрічі української делегації з директором Департаменту міжнародної політики безпеки Міноборони Великобританії Ніком Герром. Документ включає заходи по всіх напрямах двостороннього співробітництва між країнами в поточному році.

Також в рамках заходу 23 лютого відбулася зустріч керівника української делегації - заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з міністром з питань Збройних сил Великобританії Пенні Мордо.

Сторони обговорили питання, пов'язані з сучасним станом та перспективами розвитку двосторонніх відносин в оборонній сфері, військово-політичною ситуацією в Україні, гуманітарної допомоги від уряду Великобританії, процесом реформування Збройних Сил України та розвитком нормативно-правової бази двостороннього співробітництва.

Значну увагу було приділено спеціальній курсовій підготовці за участю британських інструкторів та освітнім проектам, а також роботі в Україні британського радника з питань управління та фінансового менеджменту у сфері оборони.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада