Міністр торгівлі Нідерландів закликала підтримати асоціацію з Україною (ФОТО)

Міністр зовнішньої торгівлі та співробітництва Нідерландів Ліліанне Плумен закликала співгромадян підтримати Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом на референдумі
Depo.Влада
5 квітня 2016 12:06
ФОТО: depo.ua
Міністр торгівлі Нідерландів закликала підтримати асоціацію з Україною (ФОТО)
Міністр торгівлі Нідерландів закликала підтримати асоціацію з Україною (ФОТО)

Про це вона сказала під час виступу у Гронінгенському університеті, повідомляє представниця організації "Українці в Нідерландах" Аліна Черкас на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"По-перше: ідіть та голосуйте! По-друге: голосуйте "так"!", – закликала Плумен.

Нідерландський міністр зазначила, що асоціація корисна і для України, і для ЄС.

"Ви маєте голосувати "так", тому що дуже багато молодих активістів у Києві, в Україні вийшли на Майдан, щоб відстоювати свої права і реформи. Всі вони хотіли вибору, який вони вважають найкращим для України!" - наголосила Плумен.

За її словами, Нідерланди хочуть підтримати реформи в Україні та допомогти українцям у боротьбі з корупцією. Також Плумен відзначила великі можливості для нідерландського бізнесу та інвестицій в Україні.

"Тому це добре для України, добре для Нідерландів, і в принципі це добре для вільного світу, в якому ми хочемо жити!" - резюмувала міністр.

Нагадаємо, що в середу, 6 квітня, у Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо ратифікації країною Угоди про асоціацію Україна-ЄС, включаючи поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Плебісцит, результати якого прогнозовано будуть негативними для України, ініційований євроскептичними громадсько-політичними силами Нідерландів

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад