Мін'юст розповів, коли ЄС розгляне "безвізове" питання

Європейська комісія стверджує оцінку виконання Україною плану дій з надання безвізового режиму не 10 листопада, як планувала, а кількома днями пізніше
Depo.Влада
9 листопада 2015 18:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам міністр юстиції Павло Петренко, передає depo.ua.

"Міністерство закордонних справ і Мін'юст провели консультації з нашими іноземними колегами з Європейської комісії, щоб нам дали ще кілька днів до цього ключового засідання, щоб виправити ситуацію в парламенті ... Буде ще одне засідання (після засідання вищих посадових осіб Єврокомісії 10 листопада), на якому ми фіналізуємо наші успіхи ", - заявив міністр.

Петренко висловив сподівання, що на засіданні 10 листопада Верховна Рада ухвалить законопроекти, необхідні для лібералізації візового режиму.

У четвер парламент не зміг ухвалити і відклав, за словами спікера ВР Володимира Гройсмана, до 10 листопада розгляд низки законопроектів, які необхідно ухвалити для запровадження безвізового режиму з ЄС.

Раніше в МЗС повідомляли, що до 9 листопада мають передати до Єврокомісії остаточний звіт про виконання плану дій візової лібералізації, а 15 грудня ЄС має визначити, чи отримає країна безвізовий режим із ЄС в 2016 році.

У неділю прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав депутатів підтримати "безвізові закони".

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада