Міклош вимагає прореформну програму і команду в уряді Гройсмана

Колишній віце-прем'єр і міністр фінансів Словаччини Іван Міклош готовий працювати в Україні, якщо у нього буде прореформна програма і прореформна команда
Depo.Влада
30 березня 2016 21:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "112 Україна", повідомляє depo.ua.

"Спочатку це запропонувала Наталія Яресько. Це було кілька тижнів тому. Минулого тижня я отримав пропозицію від Володимира Гройсмана. Йдеться про посаду віце-прем'єра і міністра фінансів. Це посада яку я займав,  віце-прем'єра з координації економічних реформ у трьох словацьких урядах  і міністра фінансів у двох урядах. Що стосується умов. Мої умови, передусім, програмні. Треба мати прореформну програму і прореформну команду. І ця програма і команда повинні отримати підтримку у парламенті.  І другу умова - моє громадянство. У нас, у Словаччині, дуже суворий закон: кожен, хто отримує громадянство іншої країни, автоматично і негайно втрачає громадянство Словаччини. І це для мене проблема", -  сказав він.

Нагадаємо, 24 березня, на засіданні Ради коаліції на посаду нового прем'єр-міністра України фракція БПП запропонувала кандидатуру спікера Верховної Ради Володмира Гройсмана. Він погодився очолити уряд в разі підтримки парламентарями та на назвав свої пріоритети. 

Раніше Гройсман говорив, що бачить у майбутньому уряді екс-міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша, першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлію Ковалів та заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова. Також він зазначив, що хотів би запросити у свою команду народного депутата від БПП Іванну Климпуш-Цинцадзе і заступника глави Адміністрації президента Дмитра Шимківа.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада