Ми знаємо всіх російських офіцерів на Донбасі поіменно, - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр з євроінтеграції під час візиту в Польщі заявила, що вся діяльність Росії на Донбасі та в Криму відома українським спецслужбам
Depo.Влада
25 жовтня 2016 18:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на урядовий портал.

Під час робочого візиту до Варшави віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з міністром оборони Польщі Антоні Мацаревичем і поклала квіти до меморіальної дошки жертвам трагедії в Смоленську у 2010 році.

Співрозмовники, зокрема, обговорили спільні військові навчання та євроатлантичну інтеграцію України. Віце-прем`єр подякувала польській стороні за реабілітацію наших військових у медичних закладах Польщі, а також поінформувала про перехід української армії на контрактну основу. Також Іванна Климпуш-Цинцадзе детально розповіла про активність Росії на Донбасі та в Криму: "Нам відомо, яку зброю вони туди завозять, які військові частини задіяні в агресії проти України. Ми поіменно знаємо російських військових, які керують армійськими корпусами, що атакують наші позиції".

Антоні Мацеревич підкреслив, що нормалізація справ у Європі неможлива без виведення російських військ з України. "Польща ніколи не погодиться з тим, що міжнародні справи можуть вирішуватися військовими методами. Ми будемо підтримувати всі зусилля, щоб відновити територіальну цілісність України. Ми підтримуємо санкції проти Росії і найближчу співпрацю України і НАТО", – додав він.

Окрім цього, пан Мацаревич наголосив на тому, що Польща дуже зацікавлена в розвитку економічної співпраці з Україною. Сторони домовилися про поглиблення кооперації в аерокосмічній та військово-промисловій галузях.

Нагадаємо, що польський міністр оборони назвав Росію джерелом військової загрози для всієї Європи.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада