Мери міст виступили проти ініціативи уряду зі скорочення фінансування областей

Партія "Наш край" виступає проти змін до бюджетного та податкового кодексу, згідно з якими регіони хочуть позбавити зароблених ними ресурсів на користь центру
Depo.Влада
31 серпня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua
Мери міст виступили проти ініціативи уряду зі скорочення фінансування областей
Мери міст виступили проти ініціативи уряду зі скорочення фінансування областей

Про це заявив один із лідерів партії Олександр Мазурчак.

За його словами, зміни, які готують в Мінфіні, перекриють фінансовий кисень регіонам, адже усі гроші знову будуть йти в держбюджет і розподілятимуться в ручному режимі.

Олександр Мазурчак навів приклад Києва, у якого, за його словами, Мінфін хоче вилучити левову частку доходу.

Мери міст виступили проти ініціативи уряду зі скорочення фінансування областей - фото 1

"Після торішніх змін у Бюджетному та Податковому кодексі, які дозволили залишати на місцях низку податків, за 7 місяців 2015 року столиця вже перевиконала свої бюджетні очікування на 1,6 млрд", - розповів Мазурчак і додав, що зараз в Кабміні у столиці хочуть відібрати близько 3 мільярди і це при тому, що Київ з його аварійним колектором стоїть на межі екологічної катастрофи.

Мазурчак від імені мерів міст та регіональних лідерів звернувся до уряду з вимогою залишити гроші на місцях - тим, хто їх заробляє.

"Ми заявляємо, що партія "Наш Край" не дасть чиновникам з центру обділити міста. Ми звертаємося до уряду - залишіть гроші тим, хто їх заробляє і знає на що витратити", - зазначив Мазурчак.

Нагадаємо, 30 липня в Києві була презентована нова політична сила "Наш край", яка представлятиме інтереси регіонів. Співголовами партії обрано першого заступника голови КМДА (2010-2013 рр) Олександра Мазурчака, народного депутата від Харкова Олександра Фельдмана, народного депутата VII скликання від Запоріжжя Сергія Кальцева, народного депутата від Одещини Антона Кіссе та міського голову Миколаєва Юрія Гранатурова.

Про приєднання до партії вже заявили більше 60 мерів і регіональних лідерів. Процес приєднання триває.

Більше політичних новин читайте в розділі Влада. depo.ua.