Медведчук домовляється з Росією про звільнення Солошенка та Афанасьєва

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук зараз веде переговори з російською стороною про звільнення Юрія Солошенко і Геннадія Афанасьєва, засуджених на Росії
Depo.Влада
26 травня 2016 14:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив прес-секретар руху Олег Бабанін, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

"Зараз Віктор Володимирович веде переговори з російською стороно безпосередньо з приводу звільнення Солошенка і Афанасьєва", сказав прес-секретар.

Він нагадав, що раніше, 2 травня, Медведчук в інтерв'ю говорив про те, що вони будуть обміняні на осіб, в яких зацікавлена російська сторона.

"Я сподіваюся найближчим часом (відбудеться звільнення - ред.), Але точної дати поки, звісно, немає", - сказав Бабанін.

Афанасьєв був затриманий ФСБ Росії в Сімферополі у справі "кримських терористів" в травні 2014 року, його засудили до 7 років колонії суворого режиму. Інший фігурант цієї справи, режисер Олег Сенцов, був засуджений судом РФ до 20 років колонії за звинуваченням в організації терактів в Криму. 10 років позбавлення волі отримав ще один фігурант справи Олександр Кольченко.

Справа Солошенка на Росії маркована грифом "секретно". За даними ЗМІ, його звинувачують у спробі вивезти до України секретне обладнання.

Як відомо, Медведчук зустрічався з родичами журналістів, у загибелі яких російський суд звинувачував Савченко. Після зустрічі вони подали президенту Росії Путіну прохання про помилування Савченко. 

Читайте також: Для чого Медведчуку зустріч Єрофеєва з Савченко

Більше новин про полі