Фейгін пояснив, навіщо Путін приплів Медведчука до обміну Савченко

Прохання про помилування Надії Савченко від родичів загиблих на Донбасі журналістів була піар-ходом Кремля, способом не втратити лице перед росіянами
Фейгін пояснив, навіщо Путін приплів Медведчука до обміну Савченко
Фейгін пояснив, навіщо Путін приплів Медведчука до обміну Савченко

Таку думку висловив адвокат Савченко Марк Фейгін в інтерв'ю "Укрінформу", передає depo.ua.

"Природно, що президенту Путіну потрібно було підготувати максимально "лайтовий" варіант, тло для підписування указу про помилування. Йому з точки зору піару простіше йти назустріч саме своїм громадянам в гуманному проханні про помилування засудженої. А якщо це ще й пояснюється, що це робиться заради своїх же військовослужбовців", - сказав адвокат.

Він також висловив свою думку щодо того, чому з родичами загиблих журналістів зустрічався саме Віктор Медведчук.

"Зрозуміле і вплетення сюди Медведчука, який, як і раніше, має свої інтереси в Україні, бажання відновити там свій статус-кво. Далі він буде працювати по зрозумілій схемі - спробує капіталізувати в Україні доконаний факт обміну. У подібних розмінах і використанні ситуації, самих по собі, не було б нічого поганого. Якби мова не йшла саме про Медведчука з сумним шлейфом його минулих дій, його іміджу ... Але тут я не буду лізти в українську політику. Тут ви самі вирішуйте і аналізуйте", - сказав Фейгін.

Нагадаємо, вчора, 25 березня, Надія Савченко повернулася в Україну з полону, в якому вона перебувала 706 днів.

Читайте також: Надія Савченко повернулася в Україну (ХРОНІКА)

Більше політичн