Фейгін пояснив, навіщо Путін приплів Медведчука до обміну Савченко

Прохання про помилування Надії Савченко від родичів загиблих на Донбасі журналістів була піар-ходом Кремля, способом не втратити лице перед росіянами
Depo.Влада
26 травня 2016 08:43
ФОТО: depo.ua
Фейгін пояснив, навіщо Путін приплів Медведчука до обміну Савченко
Фейгін пояснив, навіщо Путін приплів Медведчука до обміну Савченко

Таку думку висловив адвокат Савченко Марк Фейгін в інтерв'ю "Укрінформу", передає depo.ua.

"Природно, що президенту Путіну потрібно було підготувати максимально "лайтовий" варіант, тло для підписування указу про помилування. Йому з точки зору піару простіше йти назустріч саме своїм громадянам в гуманному проханні про помилування засудженої. А якщо це ще й пояснюється, що це робиться заради своїх же військовослужбовців", - сказав адвокат.

Він також висловив свою думку щодо того, чому з родичами загиблих журналістів зустрічався саме Віктор Медведчук.

"Зрозуміле і вплетення сюди Медведчука, який, як і раніше, має свої інтереси в Україні, бажання відновити там свій статус-кво. Далі він буде працювати по зрозумілій схемі - спробує капіталізувати в Україні доконаний факт обміну. У подібних розмінах і використанні ситуації, самих по собі, не було б нічого поганого. Якби мова не йшла саме про Медведчука з сумним шлейфом його минулих дій, його іміджу ... Але тут я не буду лізти в українську політику. Тут ви самі вирішуйте і аналізуйте", - сказав Фейгін.

Нагадаємо, вчора, 25 березня, Надія Савченко повернулася в Україну з полону, в якому вона перебувала 706 днів.

Читайте також: Надія Савченко повернулася в Україну (ХРОНІКА)

Більше політичн