Маніфест "Руху за очищення" (ТЕКСТ)

Українська співачка та громадська діячка Руслана Лижичко зачитала Маніфест Руху за очищення
Depo.Влада
18 січня 2016 20:12
ФОТО: depo.ua

Маніфест вона зачитала під час свого виступу на Антикорупційному форумі у Харкові, передає depo.ua.

"Ми, громадяни України, об'єдналися  у широку громадську коаліцію заради оновлення країни. Наша мета – змінити корумповані політичні еліти. Нас пробудила революція гідності, коли мільйони людей вийшли за свої громадянські свободи. Нас зміцнила війна на сході України, коли десятки тисяч військових зупинили агресора …

Нас надихає досвід початку 90-х, коли рух мільйонів виборов для нас незалежність, попри спротив комуністичний еліт. Революція гідності незавершена, жертви війни не можуть бути марними. Боротьба за реформи лише починається. Справжня незалежність неможлива без перемоги над корупційною гідрою.

Ми закликаємо всіх громадян України незалежно від партійної приналежності, чи ідеологічного спрямування, соціального статусу об'єднатися заради кращого життя, годі очікувати цього від влади, годі очікувати, коли вони вирішать, шо їм уже досить. Ми самі маємо домогтися цього.

Нас об'єднує несприйняття корупції у будь-якому вигляді, прагнення змінити країну та готовність спільно працювати заради нього.

Рух відкритий для всіх громадян та об'єднань, які не  заплямували себе корупцією та визнають право інших на свою точку зору. Ми будемо вчитися розпізнавати корупцію та протидіяти їй. Ми віримо, що потрібно прибрати від керма представників нинішньої політичної еліти та притягнути їх до відповідальності. Ті, хто розкрадають країну, мають постати перед законом.

Ми віримо, що покарання корупціонерів недостатньо – треба змінити систему суспільних відносин, що породжують корупцію. Україні потрібні нові правила, що зменшать втручання держави в економіку та суспільне життя.

Ми віримо, що лише участь громадян здатна побороти корупцію у кожному місті і селі …

Ми віримо, що жодна окрема політична сила нездатна вирішити це завдання, лише широкий громадський рух, який об'єднує мільйони людей, здатен на це. Так, як це було у 90-х під час боротьби за незалежність, так як це було на Майдані.

Ми мусим відкрити нову сторінку історії України. Один мільйон небайдужих здатен змінити країну". 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада