Манафорт під чужим ім'ям намагався опублікувати статтю про роботу в Україні

Запит колишнього політтехнолога Партії регіонів Пола Манафорта про зняття з нього домашнього арешту має бути відхилений, оскільки він може порушити припис суду

Про це йдеться в документах суду, передає Depo.ua з посиланням на Українську правду.

Спеціальний радник ФБР, який розслідує втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році, Роберт Мюллер заявив, що Манафорт спільно з російським колегою намагався опублікувати статтю про його роботу в Україні з метою вплинути на громадську думку.

У зв'язку з цим прокурор, який працює з Мюллером, заявив в суді, що прохання Манафорта про скасування домашнього арешту має бути відхилене, оскільки, якби стаття була опублікована, це було б порушенням судового припису не обговорювати справу публічно.

Як пише AP, ім'я співавтора неопублікованої статті не називається, проте відомо, що він давно співпрацює з Манафортом і пов'язаний з російською розвідкою.

Крім того, стаття мала бути опублікована під чужим ім'ям.

"Навіть якби написана примарою стаття, була абсолютно точною, справедливою ​​і збалансованою, це було б порушенням припису Суду від 8 листопада, якби вона була опублікована", - заявили прокурори.

За даними прокурорів, спроби опублікувати статтю були виявлені минулого четверга, про що попередили адвоката Манафорта. Той, у свою чергу запевнив, що документ не буде опублікований.

Нагадаємо, що 30 жовтня було оприлюднено звинувачення Полу Манафорту та Річарду Ґейтсу. Воно містить 12 пунктів і включає перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплату податків, шахрайські дії та роботу лобістом іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином в США.

Манафорт та його партнер Річард Ґейтс не визнають себе винними.

Колишнього керівника президентської кампанії Дональда Трампа політтехнолога Пола Манафорта суд відправив під домашній арешт. Він здав свій паспорт. Також під домашній арешт відправили ділового партнера Манафорта Ріка Гейтса.

Президент США Дональд Трамп, в свою чергу, обурився обвинуваченнями проти Манафорта і закликав слідчих сфокусуватися на Гілларі Клінтон.

У серпні видання The New York Times повідомило, що Пол Манафорт, керівник передвиборного штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа і екс-радник колишнього президента України Віктора Януковича, міг таємно отримати $12,7 млн ​​з України в період з 2007 по 2012 рік.

Проте Манафорт заперечив отримання 12,7 млн доларів із "чорної бухгалтерії" ПР.

У травні ЗМІ писали, що у 2014 році Манафорт консультував "Опозиційний блок" під час парламентської виборчої кампанії, за що отримав 1 млн доларів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme