Манафорт каже, що не отримував "чорної готівки" партії Януковича

Керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт заперечує отримання 12,7 млн доларів з "чорної бухгалтерії" партії Віктора Януковича
Depo.Гроші
15 серпня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє журналіст телеканалу NBC Хейлі Джексон, передає depo.ua

"Я ніколи не отримав жодної незаконної оплати… Припущення, що я отримував якісь готівкові платежі – необґрунтовані, дурні і безглузді", – сказав Манафорт.

Він також стверджує, що ніколи не працював на владу України чи Росії. Водночас він підтвердив, що дає політичні консультації як у США так і за кордоном.

За словами Манафорта, "всі політичні виплати, які йому спрямовувалися, призначалися для команди (як місцевої так і за кордоном), яка проводить для нього опитування та дослідження".

Політтехнолог зазначив, що його робота в Україні "завершилась після виборів у жовтні 2014 року".

Він назвав публікацію NYT атакою на свою репутацію, та стверджує, що журналісти не дотримались стандартів та не перевірили факти.

Манафорт також підкреслив: у статті, зокрема, вказано, що "немає доказів, що він отримував якісь готівкові кошти від будь-кого з українських чиновників".

Нагадаємо, що раніше видання The New York Times повідомило, що Пол Манафорт, керівник передвиборного штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа і екс-радник колишнього президента України Віктора Януковича, міг таємно отримати $ 12,7 млн ​​з України в період з 2007 по 2012 рік.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.