Маккейн написав про провал Мінських угод і "кусючого" Путіна

Сенатор-республіканець Джон Маккейн вважає, що Сполучені Штати Америки та їхні європейські партнери визнають провал Мінських домовленостей, але відповідають на це "порожньою риторикою"
Depo.Влада
27 червня 2015 22:35
ФОТО: depo.ua
Маккейн написав про провал Мінських угод і "кусючого" Путіна
Маккейн написав про провал Мінських угод і "кусючого" Путіна

Про це Маккейн написав для газети The Washington Post, повідомляє depo.ua.

"Лідери України описують стратегію президента Росії Володимира Путіна, як в (комп'ютерній) грі Pac-Man: укус території України за укусом досить невеликими порціями, щоб не викликати масштабної міжнародної реакції. Але в цей момент має стати очевидним для всіх, що (президент Росії Володимир) Путін не хоче дипломатичного вирішення конфлікту - він прагне домінувати в Україні", - наголосив сенатор.

Він додав, що ніхто на Заході не хоче повернення до холодної війни, але потрібно "визнати, що ми протистоїмо російському правителю, який прагне саме до цього".

Маккейн закликав владу США "пристосуватися до реальності реваншистській Росії", яка "готова використовувати силу як основний інструмент для досягнення своїх неоімперських цілей".

Сенатор укотре повторив свій заклик до президента Барака Обами надати Україні сучасне оборонне озброєння.

"Якщо українцям буде надана необхідна допомога, то для російських військ, що вторглися в їх країну, зросте вартість агресії, Путін буде змушений визначатися, як довго він зможе витримати війну, якої, як він каже своїм людям, немає", - вважає Маккейн.

Нагадаємо, що Маккейн називає  політику США щодо ненадання зброї Україні однією з найбільш ганебних сторінок історії країни