Люди Коломойського оточують Зеленського і вдома

Розслідування журналістів виявило несподівані сусідства Володимира Зеленського

В елітному будинку поблизу Верховної Ради на вулиці Грушевського, 9-А, разом з Володимиром Зеленським має квартири оточення олігарха Ігоря Коломойського. Про це йдеться у журналістському рослідування програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", яка отримала злив листування функціонерів штабу кандидата Зе, інформує Depo.ua.

"Родина Зеленських володіє там квартирою через кіпрську фірму «Алдоранте Лімітед». Тут же двома квартирами володіє родина бізнес-партнерів Зеленського Шефірів. Ще одні апартаменти належать соратнику Ігоря Коломойського Тімуру Міндічу. Це саме на його авто нині їздить Володимир Зеленський", - йдеться у розслідуванні.

Журналісти також з'ясували, що окрім перелічених осіб у будинку на Грушевського має дві квартири інша близька до Коломойського людина – голова Волинської облради Ігор Палиця. Авто, записане на пов’язану з Палицею фірму, їздить в кортежі Зеленського. Квартиру на Грушевського Палиця орендує у Івана Кравчука.

Сам Ігор Коломойський у розмові з Bihus.Info зізнався, що дізнається новини про виборчу кампанію Зеленського від свого ж адвоката, а паралельно представника Володимира Зеленського, як кандидата в президенти – Андрія Богдана.

Нагадаємо, у рослідуванні Бігуса також йдеться про те, що у тіньовому штабі Зеленського функціонують чотири групи впливу. "Квартал", "Дядя", "Нижние" та "Регионы" - так описав структуру штабу Зеленського у розпал передвиборчої кампанії координатор Зе-команди Олександр Корнієнко у листуванні з виконавчим продюсером "Кварталу" Сергієм Трофімовим", - йдеться у публікації.

Зазначається, що група "Квартал" представлена братами Шефірами, які є давніми друзями і партнерами Зеленського. Група "Дядя", очолювана адвокатом Андрієм Богданом, представляє інтереси Ігоря Коломойського. "Нижние" - група юриста Сергія Нижного, керівника юридичної компанії "Хіллмонт партнерс". І, нарешті, група "Регіони" асоціюється з Іллею Павлюком, колишнім помічником "регіонал-комуніста" Ігоря Калєтніка, який був відомим членом команди Януковича.

Автори розслідування зазначили, що отримали "злив" - листування учасників команди Зеленського, однак перевірили інформацію і підтвердили її достовірність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна