Ляшко зміг відмазатися від гранати під Радою

Лише 3% киян вважають, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко несе відповідальність за терористичний акт під Верховною радою 31 серпня
Depo.Влада
9 вересня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Socio Stream з 1 по 5 вересня.

Так, на питання, "Як ви вважаєте, хто несе головну відповідальність за сплеск насильства під час мітингу під Верховною Радою 31 серпня 2015 року", 40% киян відповіли, що їм "важко сказати".

Лідера "Свободи" Олега Тягнибока вважають винним 25%, президента Петра Порошенка - 15%, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова - 10%, Олега Ляшка - 3%, "Самопоміч" - 0%, когось іншого - 6%.

Ляшко зміг відмазатися від гранати під Радою - фото 1

Нагадаємо, 31 серпня під час голосування за зміни до Конституції щодо децентралізації. Низка політичних партій, в тому числі "Свобода", Радикальна партія, "Правий сектор", "Самопоміч" організували під парламентом акцію протесту, активно закликаючи своїх прихильників влаштувати владі "День гніву". Акція переросла в зіткнення з правоохоронцями, під час яких один з учасників акції кинув у натовп бійців Нацгвардії бойову гранату. В результаті вибуху троє нацгвардійців загинули, більше 100 отримали поранення.

Дослідження проведено методом телефонного інтерв'ю службою Socio Stream з 1 по 5 вересня цього року. Статистична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту, з імовірністю 0,95) не перевищує 4,1% для значень близьких до 50%, 3,6% - для значень близьких до 25%, 2,5% - для значень близьких до 10%, 1,8% - для значень близьких до 5%,