Ляшко в Раді влаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО)

Сьогодні під час Погоджувальної ради у парламенті лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко довго не хотів віддати слово і вступив у перепалку з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом і лідером фракції БПП Юрієм Луценком

Після нагадування Гройсмана про регламент Ляшко заявив, що йому виключають мікрофон, через те, що владі не подобається слухати про погану економічну політику, передає кореспондент depo.ua.

Ляшко в Раді лаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО) - фото 1

На відповідь спікера "Мені подобається" головний "радикал" розійшовся черговою тирадою.

"Подобається, значить слухайте! Відключаєте мікрофон, а довели Україну до ручки… Щоб не було розбрату і протистояння, має бути правильна економічна політика, дайте людям гроші. Ми з вами винні, що люди живуть, як жебраки. Це неправильно, коли ви імітуєте реформи і звинувачуєте від усьому Путіна", - кричав Ляшко.

Ляшко в Раді лаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО) - фото 2

Він також почав згадувати факти корупції у владі. І на репліку Луценка щодо затримання на хабарі члена Радикальної партії у "Борисполі" Ляшко додав: "Ми вітаємо боротьбу правоохоронних органів із корупцією і звертаємося до НАБУ і прокуратури: допоможіть мені вичистити хабарників . Але я сподіваюся, що правоохоронці будуть бачити злочинців і в провладних партії. Невже ви думаєте, що всі хабарники в Радикальній партії, в а в БПП янголи з білими крилами!".

Ляшко в Раді лаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО) - фото 3

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад