Ляшко в Раді влаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО)

Сьогодні під час Погоджувальної ради у парламенті лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко довго не хотів віддати слово і вступив у перепалку з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом і лідером фракції БПП Юрієм Луценком
Depo.Влада
1 лютого 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Після нагадування Гройсмана про регламент Ляшко заявив, що йому виключають мікрофон, через те, що владі не подобається слухати про погану економічну політику, передає кореспондент depo.ua.

Ляшко в Раді лаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО) - фото 1

На відповідь спікера "Мені подобається" головний "радикал" розійшовся черговою тирадою.

"Подобається, значить слухайте! Відключаєте мікрофон, а довели Україну до ручки… Щоб не було розбрату і протистояння, має бути правильна економічна політика, дайте людям гроші. Ми з вами винні, що люди живуть, як жебраки. Це неправильно, коли ви імітуєте реформи і звинувачуєте від усьому Путіна", - кричав Ляшко.

Ляшко в Раді лаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО) - фото 2

Він також почав згадувати факти корупції у владі. І на репліку Луценка щодо затримання на хабарі члена Радикальної партії у "Борисполі" Ляшко додав: "Ми вітаємо боротьбу правоохоронних органів із корупцією і звертаємося до НАБУ і прокуратури: допоможіть мені вичистити хабарників . Але я сподіваюся, що правоохоронці будуть бачити злочинців і в провладних партії. Невже ви думаєте, що всі хабарники в Радикальній партії, в а в БПП янголи з білими крилами!".

Ляшко в Раді лаштував сварку з Гройсманом і Луценком (ФОТО) - фото 3

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад