Луценко натякнув на пом`якшення вироку акордеоністу Завадському

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що прокурори мають переглянути справи щодо осіб, які мають проблеми зі здоров'ям
Depo.Влада
30 травня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час прес-конференції, передає depo.ua.

"Скажу відверто, що після того, як я давав інтерв'ю одному з каналів у камері Лук'янівського СІЗО, я дізнався, що у тому ж СІЗО до цих пір знаходиться пан Завадський, відомий акардеоніст, справа якого є достатньо резонансною в українському суспільстві. Я не готовий  сказати, чи буде він визнаний судом винним, чи ні. Це справа суду, але я собі не уявляю, що він і досі по такій справі знаходиться у СІЗО. Адвокати тих осіб, які необгрунтовано довго, а деякі до 15 років знаходяться у CІЗО без завершення слідства. Такі особи, які мать проблеми зі здоров'ям і мають на це об'єктивні покази медиків, мають звертатися до уповноваженого з прав людини Лутковської, а за її поданням прокурори переглядатимуть ставлення до зміни запобіжного заходу",- сказав Луценко. 

Нагадаэмо, 10 липня 2014 року Подільський районний суд Києва визнав акордеоніста Ігоря Завадського, його адміністратора та водія винними у статевих злочинах щодо неповнолітніх. Завадського засудили до 13 років ув’язнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада