Луценко розповів росіянам про три війни, які веде Україна

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Юрій Луценко заявив, що зараз Україна одночасно веде три війни
Depo.Влада
5 лютого 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю російському виданню "Настоящее время", передає depo.ua.

"Це війна з російською агресією - повноцінна сучасна кривава війна, це війна з корупцією і це війна за створення сучасної економіки", - сказав Луценко.

При цьому нардеп підкреслив, що остання війна є найактуальнішою, і запропонував провести "докорінне реформування уряду", завданням якого на сьогодні є "відновлення економіки зростання".

"Прем'єр-міністр Яценюк сьогодні має найнижчий рейтинг довіри в країні, і навіть коли він має рацію, люди йому не вірять. Так літак не злетить", - заявив Луценко.

В інтерв'ю він також зазначив, що Росія на Мінських переговорах не заперечує присутності своїх частин в зоні конфлікту на Донбасі.

"Ми знаходимося в відкритому конфлікті з Росією. Згідно даних, які ніхто не заперечує, на Донбасі зараз знаходяться 8 тис. регулярних російських військ. Підкреслюю: регулярних. Це не заперечує навіть представник російської сторони на переговорах в Мінську. А близько 40 тис. озброєних сепаратистів на Донбасі також включають в себе досить велику кількість громадян Росії", - сказав нардеп.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада