Луценко і Матіос живуть переважно за рахунок дружин

Генеральний прокурор України Юрій Луценко і його заступник – головний військовий прокурор Анатолій Матіос живуть переважно за рахунок свої дружин
Depo.Влада
12 серпня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать їхні декларації про майно і доходи, опубліковані на сайті Генеральної прокуратури.

Так, Юрій Луценко за 2015 рік в часи роботи нардепом вдалося заробити близько 76 тис. грн - тобто офіційно по 6 тис. грн у місяць. При цьому на рахунку у банку у нього лежить майже 170 тис. грн., але торік Луценко не поповнював ці заощадження. Його дружина, народний депутат Ірина Луценко, заробила понад 3 млн грн, понад третину з яких - з власного бізнесу. Свій бізнес дружина генпрокурора передала старшому сину. Тепер він володіє офісним центром “Лотос” в Києві та салоном краси.

Родина Луценків також заробляє на здачі в оренду віп-квартири на Печерську, а сама проживає під Києвом у маєтку. У декларації вказано, що вони цей заміський будинок орендують.

А військовий прокурор Анатолій Матіос заробив торік 400 тис., однак він живе з дружиною, яка заробила понад 33 млн грн. Левова частка багатомільйонного доходу дружини Матіоса - дивіденди і проценти. Вона має три вклади у банках сумою понад 9 млн, а також два внески до статутних фондів підприємств, один з яких у розмірі 5 млн. У самого ж військового прокурора на рахунку в банку лежить дещо більше 80 тис. грн.

Нагадаємо, що з липня кожен громадянин може перевірити відомості про майновий стан прокурорів на сайті Генеральної прокуратури.  Запроваджені генпрокурором Юрієм Луценком анкети доброчесності подали майже всі прокурори, а от декларації про доходи і майно - менше половини.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада