Луценко: Фракція підтримала звернення Кононенка до НАБУ

Фракція БПП підтримала крок народного депутата Ігоря Кононенка, який сам звернувся до НАБУ з вимогою перевірити висунуті проти нього обвинувачення
Depo.Влада
4 лютого 2016 10:25
ФОТО: depo.ua

Про це з трибуни парламенту заявив лідер фракції БПП Юрій Луценко, передає depo.ua.

"Заява Абромавичуса є дуже поганим сигналом для парламентсько-президентської республіки в цілому і курсу України на реформи", - заявив Луценко.

"Сьогодні відбулося засідання фракції БПП. Нажаль, Абромавичус не прийшов, заявивши що він на лікарняному. Тим не менш, попереднє рішення фракції полягає у тому, що ми підтримуємо крок Кононенка, який сам звернувся до НАБУ з вимогою перевірити висунуті проти нього обвинувачення і заявив про готовність відповідати по закону", - заявив нардеп.

"Наша фракція не вважє за можливе приймати відставку Абромавичуса до розгляду відставки уряду в цілому", - додав він.

Нагадаємо, що 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Сьогодні Абромавичус мав прийти на ранкове засідання фракції БПП, однак проігнорував його.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада