Луценко боїться, що в чиновників, які покажуть доходи, викрадатимуть дітей

Публічне відкриття даних про майно і доходи осіб, уповноважених на виконання функцій держави, підводить під ризик звичайних людей
Depo.Влада
28 жовтня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив журналістам генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Depo.ua.

"Злочинці і так добре про це інформовані. Коли суспільство інколи  ненавидить найвищих посадових осіб, які публікують декларації, треба розуміти, що такі декларації будуть заповнювати й прості люди  – начальник управління освіти в звичайних райцентрах. Навіть не всі депутати багаті, які можуть себе захистити", - зазначив Луценко.

Він додав, що можливий сплеск кіднепінгу.

"Я боюся, наприклад, за начальника управління освіти десь в Ярмолицях, яка покаже заробітки свого чоловіка в Польщі. Навіть про безпеку дитину йдеться, яка ходить до школи", - зазначив Луценко.

Нагадаємо, що приблизно з такою ж аргументацією глава фракції БПП Ігор Гринів пропонував внести зміни до закону "Про запобігання корупції", він хотів засекретити від громадськості частину інформації про майно депутатів і чиновників, наприклад, пропонував не оприлюднювати дані про готівку, подарунки, відомості про цінне рухоме майно і скасувати кримінальну відповідальність за помилки у деклараціях. Однак після наполягання президента відкликав свої поправки. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада