Лутковська вимагає допустити українських лікарів до Савченко

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Уповноваженого з прав людини в Росії Елли Памфілової з проханням сприяти огляду Надії Савченко українськими лікарями
Depo.Влада
4 березня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського Омбудсмана.

"Українська сторона готова визначити і направити в Російську Федерацію лікарів, які зможуть провести належний огляд і стежити за станом здоров’я Надії Савченко. Прошу Вас сприяти вирішенню питання про організацію огляду Надії Савченко українськими лікарями, яким вона довіряє і призначень яких вона буде дотримуватися", – пише у листі Лутковська.

Лутковська переконана, що таке вирішення питання дозволить не допустити погіршення здоров’я Надії Савченко й уникнути непоправних наслідків.

"Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться забезпечити право Савченко Н.В. на отримання належної медичної допомоги", – написала вона.

Нагадаємо, 3 березня в суді Донецька Ростовської області завершилися дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати, однак самій підсудній останнього слова не дали. Вчора вона заявила, що сухе оголосить голодування

Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада