Лубківський назвав справу проти нього інформаційним "вкидом"

Колишній радник голови СБУ Маркіян Лубківський, який свого часу очолював оргкомітет "Євробаскету-2015" в Україні, заявив, що не мав жодного стосунку до державних коштів, передбачених на проведення турніру
Depo.Влада
21 серпня 2015 12:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в коментарі depo.ua.

"Я вам поясню одну річ, її  багато хто плутає. Я готував і Євро-2012 і  "Євробаскет", але я представляв спортивну складову. Тобто організаційну, футбольну і баскетбольну. Так, я працював разом з державою, бо це була друга складова цього проекту, але держава завжди була відповідальна за інфраструктуру, за будівництво стадіонів і доріг. Я причетності до бюджетних, державних коштів ніколи не мав", - сказав Лубківський.

"В першому випадку мене фінансувала УЄФА і я мав там високу зарплату. А в другому випадку мене фінансувала Федерація баскетболу України і спільно з ФІБА Європа. Це не бюджетні кошти, це не державні кошти. Ці кошти я отримував з Федерації баскетболу", - уточнив колишній директор оргкомітету "Євробаскету".

Він запевнив, що знає, куди витрачена кожна копійка, виділена на проведення турніру. "Я готовий про це говорити і не маю жодного гріха. Знаю, на що потрачена кожна копійка. Скільки ми натрудилися з командами. Це ж велика кількість команд, це ж 90 матчів. Ми організовували ці кошти, нам передала їх Федерація як безповоротну допомогу, і ми їх використали. Я готовий це доводити, але до мене ніхто не звертався, моє ім`я почали експлуатувати".

Лубківський вважає, що справа проти нього має політичний підтекст. "Чому раніше цим не займалися, чому раніше до мене питань не було. Не було жодних процесуальних дій.  Це інформаційний вкид", - резюмував він.

Нагадаємо, Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження за фактом розтрати 19,3 млн грн бюджетних коштів Маркіяном Лубківським, який керував українським організаційним комітетом з підготовки й проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Згодом в ГПУ повідомили, що підозру Лубківському не оголошували. 

Зазначимо, що з липня 2009 року Лубківський був директором турніру УЄФА ЄВРО-2012 в Україні, керівником місцевого організаційного комітету "ЄВРО 2012 Україна".

Читайте також: Звідки взялася нікому не потрібна кримінальна справа Лубківського.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.

 

 

 

 

 


Мітки: ГПУ, кошти