Ложкін розповів про "творчі муки", в яких народжувалась його книга

Голова Адміністрації президента Борис Ложкін розповів, як у нього виникла ідея написати книгу "Четверта республіка" та які "завдання" він покладає на цю книгу
Depo.Влада
22 березня 2016 22:51
ФОТО: depo.ua
Ложкін розповів про "творчі муки", в яких народжувалась його книга
Ложкін розповів про "творчі муки", в яких народжувалась його книга

Про це він розповів в інтерв'ю програмі "Лівий берег" на телеканалі "24", передає depo.ua.

Ложкін зазначив, що влаштував масштабну презентацію для того, щоб зібрати представників української еліти в одному місці, де вони могли б поспілкуватися.

"Ідея з презентацією була продиктована тим, що хотілось в одному місці зібрати еліту країни. Там були не тільки політики, бізнесмени, політологи і журналісти, а й кращі українські художники. Мені здається, що в країні не вистачає такого майданчика для спілкування різних кругів одному місці, а воно необхідне, щоб об'єднати країну. Я сподіваюсь, що люди, які там були, це оцінять", - сказав Ложкін.

Він також прокоментував обговорення його книги у мережі.  

"Один з найважливіших моментів того, що зараз відбув в інтернеті: якщо раніше говорили, хто прийшов на презентацію, то зараз почали обговорювати саме зміст книги. Ми більше повинні обговорювати сенси, а не прізвища. І це одна з цілей книги", - сказав голова АП.

До кінця місяці також з'явиться в світ англійська версія книги, яку Ложкін планує презентувати у США, коли туди з візитом приїде президент Порошенко.

За його словами, це буде "спроба переконати Захід що ми потрібні їм, а вони нам".

Ложкін також зазначив, що не варто сприймати його книгу як прощання з АП.

"Я подумав про те, щоб написати книгу ще в травні минулого року. Це ніяк не пов'язано ні з якими планами по моєму перебуванню в АП. Це було пов'язано з потребою у саморефлексії і необхідністю систематизувати певний набір стратегічних думок для того, щоб представити їх нашим зарубіжним партнерам і всередині країни. В мене була ідея з серії колонок, а потім ми з Володею Федоріним (співавтор книги і редактор, - ред.) поспілкувалися і дійшли висновку, що книга буде оптимальним проектом. Займалися нею 9 місяців. Вона ні до чого не приурочена. Не обов'язково писати книгу, як підсумок, їх можна писати і в процесі", - сказав Ложкін, наголосивши, що попри чутки залишається в АП. 

Нагадаємо, 16 березня глава Адміністрації президента України Борис Ложкін повідомив про вихід своєї нової книги під назвою "Четверта республіка". Книга була написана за участю журналіста Володимира Федорина протягом травня-грудня 2015 року.

За словами Ложкіна, він отримав гонорар 100 гривень за книгу "Четверта республіка"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада