Ложкін написав книгу про те, навіщо Європі здалася Україна

Глава Адміністрації президента України Борис Ложкін повідомив про вихід своєї нової книги під назвою "Четверта республіка"
Depo.Влада
16 березня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці  у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він зазначив, що книга була написана за участю журналіста Володимира Федорина протягом травня-грудня 2015 року.

"Головне завдання книги — відповісти на питання, винесене в її підзаголовок: чому Європі потрібна Україна, а Україні — Європа? Вона про те, що з Україною можна і потрібно мати справу. Наша країна не повинна перетворитися в failed state. Навпаки, в ній вирішення проблем для Європи, а не їх джерело. Україні потрібна Європа — як союзник і джерело цінностей. Європі потрібна Україна — як нагадування про сенс самого європейського проекту і про те, що історія не закінчена. Я хочу довести, що в України є майбутнє, показати, яким воно мені видається, і розповісти, що саме робиться і має бути зроблено для того, щоб це майбутнє було досягнуто", — написав Ложкін.

Він також зізнався, що одним із мотивів для написання книги стало бажання надати активним людям, які живуть в Україні і прагнуть змін, основу для роздумів про те, куди повинна рухатися країна, дати набір практичних ідей, які допомагають вирішувати проблеми, що виникають на цьому шляху.

Когда руководишь Администрацией Президента, в уме каждый день необходимо удерживать огромное количество разнообразных за...

Опубликовано Boris Lozhkin 16 марта 2016 г.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада