Ложкін написав книгу про те, навіщо Європі здалася Україна

Глава Адміністрації президента України Борис Ложкін повідомив про вихід своєї нової книги під назвою "Четверта республіка"

Про це він написав на своїй сторінці  у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він зазначив, що книга була написана за участю журналіста Володимира Федорина протягом травня-грудня 2015 року.

"Головне завдання книги — відповісти на питання, винесене в її підзаголовок: чому Європі потрібна Україна, а Україні — Європа? Вона про те, що з Україною можна і потрібно мати справу. Наша країна не повинна перетворитися в failed state. Навпаки, в ній вирішення проблем для Європи, а не їх джерело. Україні потрібна Європа — як союзник і джерело цінностей. Європі потрібна Україна — як нагадування про сенс самого європейського проекту і про те, що історія не закінчена. Я хочу довести, що в України є майбутнє, показати, яким воно мені видається, і розповісти, що саме робиться і має бути зроблено для того, щоб це майбутнє було досягнуто", — написав Ложкін.

Він також зізнався, що одним із мотивів для написання книги стало бажання надати активним людям, які живуть в Україні і прагнуть змін, основу для роздумів про те, куди повинна рухатися країна, дати набір практичних ідей, які допомагають вирішувати проблеми, що виникають на цьому шляху.

Когда руководишь Администрацией Президента, в уме каждый день необходимо удерживать огромное количество разнообразных за...

Опубликовано Boris Lozhkin 16 марта 2016 г.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада