Литва завжди буде вірним союзником України: Грибаускайте привітала Зеленського

Президент Литви Даля Грибаускайте привітала шоумена Володимира Зеленського з імовірною перемогою на виборах президента України

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Європейську правду".

"Виражена громадянами України висока довіра є важливим обов'язком відповідально зміцнити благополуччя країни і всіх її жителів і об'єднати державу, згуртувавши жителів України забезпеченням миру, безпеки і незалежності країни", - йдеться в заяві політика.

За словами Грибаускайте, останнім часом Україна і її жителі відчули безліч викликів, однак разом з тим показали і велику готовність, самопожертву і силу духу, захищаючи свою країну і її свободу, працюючи заради сильної і європейської держави.

Президент Литви стверджує, що Литва і її громадяни завжди будуть вірними союзниками жителів України, що підтримують подальший розвиток всебічних зв'язків України з Європою і трансатлантичним співтовариством.

Грибаускайте побажала переможцю виборів в Україні усіляких гараздів при виконанні важливих обов'язків і в праці на благо всього українського народу, а всім українцям - сили, єдності, миру і процвітання.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія вже порахувала 100% голосів у восьми областях України.

У виборчих перегонах, за попередніми результатами, перемагає Зеленський.

 

Читайте також: Вибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна