Лінкявічус вважає, що електронне декларування допоможе Україні отримати безвізовий режим з ЄС

Ухвалення закону про електронне декларування відкриває Україні можливості для запровадження безвізового режиму з ЄС
Depo.Влада
15 березня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Зокрема, Порошенко поінформував про ухвалення запропонованих ним Верховній Раді України законодавчих змін стосовно електронного декларування відповідно до стандартів ЄС, що є, зокрема, важливим кроком до запровадження Євросоюзом безвізового режиму поїздок для громадян України.

"Це надзвичайно важливо, що навіть в умовах політичної кризи, парламент знайшов в собі сили ухвалити це вагоме рішення", - зазначив президент.

Міністр закордонних справ Литви високо оцінив ухвалення закону стосовно електронного декларування і зазначив, що це голосування відкриває можливості для запровадження безвізового режиму для українців.

Нагадаємо, 15 березня Верховна Рада ухвалила закон про електронне декларування з урахуванням поправок президента

12 березня президент України Петро Порошенко застосував право вето до закону про електронному декларуванні і направив його у Верховну Раду з пропозиціями, узгодженими з Євросоюзом.

14 березня на сайті Верховної Ради зареєстровані поправки президента України Петра Порошенко в закон про електронне декларування

Уточнюється, що поправки президента були погоджені Єврокомісарами.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада