Лідер української громади Москви просить допомоги у Порошенка

Один з лідерів української громади в Москві Віктор Гіржов, якому на п'ять років заборонили в'їзд в Росію, звернувся до президента України Петра Порошенка за допомогою
Depo.Влада
10 листопада 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Шановний Петро Олексійович! Звертаюся до вас з проханням особисто звернути увагу на мою ситуацію і сприяти вирішенню актуальних побутових проблем, які створили для мене російська влада, заборонивши в'їзд на територію Росії, де я жив останні двадцять років. Хочу також, щоб мої досвід, знання і бажання працювати на користь держави знайшли практичне і ефективне втілення вже тут, на рідній землі", - йдеться в листі Гіржова.

За його словами, після того, як йому заборонили в'їзд до Москви, він опинився в Україні у скрутних життєвих обставинах і зустрівся з відвертою байдужістю і холодністю нинішньої української влади.

"Ні численні виступи в ЗМІ, ні листи на адресу ключових владних структур, ні особисті звернення до знайомих і незнайомих майже протягом місяця, не обернулися рішенням моїх двох найважливіших проблем - працевлаштування та часового забезпечення житлом ... Справа тут не тільки в мені: Кремль уважно спостерігає за тим, як Україна зустрічає вигнанців з Росії, і байдужість, яку я зустрів на рідній землі, в Росії використовують на повну потужність в ідеологічному плані, зокрема, і для психологічного тиску на двохмільйонних українську діаспору: мовляв, якщо досить відомий журналіст, політолог і громадський діяч не потрібний Україні, то ви, рядові активісти, їй тим більше байдужі", - написав Гіржов.

Раніше повідомлялось, що захисту в української влади і Порошенка особисто попросив політв'язень Геннадій Афанасьєв, засуджений в Росії до 7 років колонії у "справі Кольченка-Сенцова".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада