Лещенко заявив, що за ним стежать та прослуховують

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що за ним та іншими антикорупціонерами ведеться стеження
Depo.Влада
19 вересня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу в українському кризовому медіа центрі, передає depo.ua

"За нами, за антикорупціонерами ведеться незаконне стеження. Прослуховування наших телефонних розмов, незаконний збір інформації, конфіденційних даних. Викид в інтернет по мені був зроблений через декілька годин після укладення угоди. Конфіденційна інформація була незаконно отримана та зманіпульована корупціонерами з якими я веду боротьбу. Люди Кононенка, Грановського, Мартиненка готують грунт для подальших атак, бо на кону мільйони, мільярди, які крадуться з держбюджету. Все що відбуваєьться з ними - це результати політики, яку веде президент", - сказав Лещенко. 

Нагадаємо, 6 вересня блогер Андрій Дзиндзя поширив інформацію, що нардеп Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн.

Сам Лещенко пояснив, що половину грошей він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули. Крім того, гроші на купівлю квартири дала його дівчина Анастасія Топольська.

7 вересня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький доручив Національному антикорупційному бюро України перевірити інформацію щодо законності придбання Лещенком цієї квартири

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада