Лещенко: В посольстві США є радари

Народний депутат України (фракція БПП) Сергій Лещенко вважає, що у посольства США в Україні є "радари"
Depo.Влада
4 травня 2016 22:12
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму блозі на Українській правді.

"Але замість посадок ми бачимо феєрверк схем і калейдоскоп "смотрящих". Історія останніх днів, що потрапила на радари навіть посольства США: Заблокований конкурс з обрання глави компанії Центренерго, що об'єднує державні ТЕС".

Крім того, в своєму блозі Лещенко заявив, що екс-губернатор Дніпропетровської області, олігарх Ігор Коломойський причетний до політичної корупції.

"Тільки одного разу Ігор Коломойський зізнався, що на дві виборчі кампанії 2006-2007 років витратив 40 мільйонів доларів Не така вже й велика втрата, враховуючи обсяг коштів, викачаних пізніше олігархом з держкомпаній грошей  -... Це материнське молоко політики. Вся топ-корупція побудована на відносинах, коли інвестиції на виборах призводять до влади клани, які використовують згодом політику для самозбагачення", - написав він.

А також Лещенко з посиланням на унікальні джерела повідомив, що йому відомо, хто заблокував конкурс з обрання глави компанії "Центренерго".

"Коли в фінал вийшли кілька чужих Банковій фаворитів, за півтори години до початку було зірвано засідання номінаційного комітету", - написав він.

Нагадаємо, Державна енергогенеруюча компанія ПАТ "Центренерго" за результатами першого кварталу 2016 року отримала 269,9 млн гривень чистого прибутку. У порівнянні з результатами аналогічного періоду 2015 року, компанія збільшила прибуток на 499,7 млн ​​гривень. У той же час приватна компанія "ДТЕК Енерго", що входить у фінансово-промислову групу СКМ Ріната Ахметова, закінчила 2015 рік з чистим збитком 37,4 млрд гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада