Лещенко сам напрошується на перевірки НАБУ

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко особисто закликав антикорупційні органи перевірити легальність коштів, на які він придбав нову квартиру
Depo.Влада
7 вересня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це політик написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Стверджую, що кошти, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило відповідних вимог антикорупційного законодавства України. Зауважу, що я був співавтором нового ухваленого законодавства про відкриті реєстри майна та створення незалежних антикорупційних інститутів – НАБУ та НАЗК", - зазначив він.

Лещенко закликав ці органи зробити перевірку придбаного ним житла.

"На термін такої перевірки заявляю про складання повноважень члена правління політичної партії "ДемАльянс", до якої нещодавно долучився, аби не створювати підґрунтя для політичних спекуляцій", - додав він.

Нагадаємо, вчора блогер Андрій Дзиндзя поширив інформацію, що нардеп Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн.

Сам Лещенко пояснив, що половину грошей він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули. Крім того, гроші на купівлю квартири дала його дівчина.

7 вересня у Регламентний комітеті Верховної Ради  заявили, що планують звернутися до Національного антикорупційного бюро щодо купівлі нової квартири Лещенком.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада