Лещенко хоче засудити лякливого Мартиненка

Колишній член парламентської фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко має піти під суд
Depo.Влада
23 грудня 2015 18:57
ФОТО: depo.ua

Про це під час Антикорупційного форуму у Києві заявив народний депутат Сергій Лещенко, передає depo.ua.

"Вчора депутат Мартиненко склав депутатські повноваження, тому що він звинувачений у корупції. Я не мав з ним конфлікту. Але було неприпустимо, що людина, яка знаходиться під слідством перебуває в парламенті. Він злякався вас, суспільного тиску на нього, про який ми мріяли, він злякався наших партнерів Заходу", - сказав Лещенко.

При цьому він заявив, що не задоволений ще, а хоче кримінального переслідування, підозри і судового вироку для Мартиненка.

Нагадаємо, що представники Генеральної прокуратури України спільно з працівниками генеральної прокуратури Чехії допитали Мартиненка.

Крім того, як повідомляв раніше нардеп від БПП Сергій Лещенко, детективи Національного антикорупційного бюро України відкрили два провадження щодо корупції у сфері атомної енергетики, пов'язані з діяльністю  Мартиненка.

Також, за даними ЗМІ, Генпрокуратура Швейцарії з 2013 року розслідує кримінальну справу проти Мартиненка за хабарництво. Відповідний лист з відомства опублікував у жовтні 2015 року нардеп-журналіст Сергій Лещенко. Водночас сам Мартиненко не знає про ці підозри. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада