Мартиненко каже, що проти нього не відкривали кримінальної справи у Чехії

Народний депутат України Микола Мартиненко заявив, що правоохоронні органи жодної країни - ні Швейцарії, ні Чехії - не пред'являли йому ні звинувачень, ні підозр
Depo.Влада
28 жовтня 2015 18:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомиляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Можу повторити: я не здійснював ніяких правопорушень. А в разі запитань до мене з боку правоохоронців будь-якої країни готовий відповісти на них", - сказав Микола Мартиненко.

"Я читаю про порушення якоїсь справи в 2013 р. – в часи Януковича і мого перебування в жорсткій опозиції до нього. Щодо мене тоді була запущена дезінформація з метою дискредитації. Дивно, що це досі розслідується. Крім старої влади, у цьому ще більше була зацікавлена Росія і її олігархи, які діють в Україні", - зазначив Микола Мартиненко.

Мартиненко назвав безпідставним фігурування себе в якій-небудь кримінальній справі і пов'язує це зі своєю роботою проти Росії на чолі парламентського комітету з ПЕК.

"Ще за часів Януковича я робив все для протидії енергетичному поглинанню України з боку Росії. Це і руйнування монополії Росії в атомній енергетиці, і прихід на наш ринок американської компанії "Вестінгауз". Це і відсторонення Росії від добудови атомних енергоблоків на Хмельницькій АЕС - нещодавно Верховна Рада нарешті прийняла таке рішення. І протидія встановленню Росією контролю над нашою газотранспортною системою. Підтримка диверсифікації поставок газу. А недавно - ще й позбавлення Фірташа-Льовочкіна багатомільярдного контролю над облгазами, яке підтримав наш комітет в рамках закону про ринок газу", - зазначив Микола Мартиненко.

На його думку, інформація про кримінальні справи стосовно нього "розкручується в рамках піар-кампанії з прицілом на уряд".

Нагадаємо, що раніше народний депутат Сергій Лещенко розповів, що Чехія відкрила кримінальне провадження проти Мартиненка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада