Кум Табачника поновився на посаді проректора НАУ (ДОКУМЕНТ)

В.о. ректора Національного авіаційного університету Рімвідас Хращевський поновив на посаді проректора Максима Луцького – екс-регіонала та кума екс-міністра освіти Дмитра Табачника
Depo.Влада
6 листопада 2015 12:52
ФОТО: depo.ua

Відповідний наказ від 5 листопада був опублікований на сайті вузу у п'ятницю, передає depo.ua.

Луцькому встановили посадовий оклад у розмірі 4191 грн на місяць з доплатою 25% за науковий ступінь, 33% – за вчене звання.

Кум Табачника відновився на посаді проректора НАУ (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Як відомо Хращевський звільнив Луцького, а також низку інших посадових осіб НАУ 20 серпня – у день власного призначення на посаду в.о. ректора.

Тоді у наказі про звільнення йшлося, що Луцький і інші особи були призначені на свої посади "із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України", а зарплати їм були встановлені з порушенням процедур, що завдало збитки бюджету, пише "Українська правда".

У 2006-му Луцького було обрано у Верховну Раду від "Блоку Юлії Тимошенко", однак того ж року він перейшов до регіоналів.

Вже у 2010-му Луцький повторно обрався в Раду, наступного року ставши головою комітету з питань науки і освіти. Там він був одним з найвідоміших соратників тодішнього міністра освіти Дмитра Табачника.

У 2012-му Луцький програв на виборах до Верховної Ради БЮТівцю Дмитру Андрієвському.

У березні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович призначив Луцького на посаду голови Солом'янської РДА.

У червні 2014 року Луцький став проректором НАУ, а у жовтні у цьому вузі агітував за свого колишнього суперника Андрієвського вже як за кандидата у Раду від БПП. Правда, пізніше Андрієвський стверджував, що це не було агітацією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада